Ilmaiset toimitukset yli 80€:n tilauksiin

Yhteystiedot

Verkkokaupan
asiakaspalvelu

YRITYSMYYNTi & KUMPPANUUDET

TAPAHTUMA-
KOORDINOINTI

MEidän porukka

Jani Leivo

Myyntijohtaja

jani@helgoods.fi

+358 406737636

Elina Ylisoivio

Verkkokauppa- & asiakaspalveluvastaava

elina@helgoods.fi

Tiia Seppälä

Laskutus- & myyntikoordinaattori

tiia@helgoods.fi

Benjamin Cook

Tuotantopäällikkö

benjamin@helgoods.fi

Paulus Ähtävä

Toimitusjohtaja

paulus@helgoods.fi

+358 406299676

ERIK PÖLLÄNEN

Myynti/asiakkuusvastaava
erik@helgoods.fi
+358 504016727

Natasha Sotti

Graafinen suunnittelija & markkinointivastaava

natasha@helgoods.fi

Santeri Ylä-Rautio

Logistiikkavastaava & tuotanto

santeri@helgoods.fi

Maija Rodas

Tapahtumakoordinaattori

maija@helgoods.fi

Veera Palmu

Tapahtumakoordinaattori

events@helgoods.fi

TYTTI HAAPALAINEN

Verkkokauppa/noutopiste

Arvot

Kestävyys

Pyri jatkuvasti kehittämään toimintatapojasi ja oppimaan. Huolehdi ympäristöstä ja ympärillä olevista, sitoudu yhteiseen päämäärään. Älä pyri pikavoittoihin.

Laatu

Tee työsi aina huolellisesti ja kunnianhimoisesti saavuttaaksesi niin hyvän lopputuloksen, kuin mahdollista. Lupaa vain se, mihin tiedät parhaimmillasi pystyväsi, ohjaa muut asiat osaavalle kumppanille.

Aitous

Älä esitä muuta, kuin mitä olet. Ole aina oma paras itsesi. Kunnioita ja suvaitse aidosti kaikkia ihmisiä. Työkaverit, kumppanit, asiakkaat ja kilpailijat.

Onnellisuus

Hyvin organisoitu, rento, tasapainoinen ja tavoitteellinen työilmapiiri luo terveen työyhteisön. Hyvää fiilistä ja itseluottamusta ruokkimalla luomme yhdessä onnellisen organisaation.